Atrk

cover2

طراحی سایت شرکتی، تجاری، صنعتی

sherkatiدر جهان هزاره سوم کامیپوتری، افزون بر کسب و کار و بازاریابی به شیوه های سنتی، برای پیشگام بودن در سطح نخست بازار رقابتی، باید راه چاره ای اندیشید. یکی از برترین روش ها برای حرفه ای تر شدن و به روز رسانی کسب و کارتان، داشتن یک وبسایت حرفه ای و چشمگیر با امکانات مورد نیاز می باشد. در مقایسه با دیگر روش های تبلیغاتی و بازاریابی سنتی، این کار هزینه چندانی را در بر ندارد و میـتواند همچون سرمایه گذاری سودآور در آینده ای نزدیک به شما کمک کند. در اینجا نگاهی گذرا به برخی از ویژگی های یک وبسایت حرفه ای می اندازیم.

 

1- با کمترین هزینه، خود را به جهان معرفی کنید.

وبسایت های اینترنتی، به شما اجازه معرفی خود، شرکت یا کارخانه تان، نمایش محصولات، خدمات ، ایده ها و نظرات، رویدادها و ... را می دهد. شما برای معرفی هر کدام از این موارد، زمان، نیروی انسانی و هزینه مالی سنگینی را باید متحمل شوید. در حالی که با داشتن یک وبسایت پویا و به روز، می توانید به آسانی مشتریان و کاربران خود را از همه موارد مورد نظر آگاه سازید.

2- افزایش اعتبار شما

داشتن سایتی حرفه ای و چشمگیر همراه با اطلاعات مفید و مورد نیاز، اطلاعات تماس، نمونه کارها و پروژه ها، فروش و نمایش محصولات و ... نمایانگر سطح دانش به روز و توجه شما به دنیای گسترده مجازی بوده و کاربران و مشتریان شما حتما تحت تاثیر قدرت کارحرفه ای شما قرار گرفته و درنتیجه اعتماد شما نسبت به خود را کسب می کنند.

3- رقابت با بزرگان با کمترین هزینه

با گسترش جهان مجازی اینترنت، کاربر یا مشتری به آسانی خواسته خود را در موتور های جستجوگر (Google،Yahoo و....) جستجو می کند و در صورت داشتن وبسایتی حرفه ای، پویا و با SEO قوی (Search Engine Optimization) شما در صفحه اول صفحات جستجو شده در کنار دیگر بزرگان صنف خود قرار می گیرید و در صورت داشتن سایتی زیباتر و کامل تر از شرکت یا کارخانه ی رقیب که ممکن است حتی چندین برابر شما در زمینه نیروهای انسانی، ماشینی و ... هزینه کرده باشد، شما در این رقابت اینترنت پیروز میدان شده و مشتری جذب شما شود.

4- صرفه جوئی در هزینه، نیروهای انسانی و زمان

شاید در گذشته ای نه چندان دور، دیدن تصویر و شنیدن صدای شما در سرتاسر دنیا به صورت همزمان، رویایی بیش نبود.

امروزه شرکت ها و کارخانه های کهنه نگر، همچنان با استفاده از روش های سنتیِ بازاریابی به صورت نفر به نفر و یا بروشور ها و کاتالوگ های تبلیغاتی به ادامه کار خود می پردازند که با این کار هزینه سنگینی را برای نیروی انسانی، تلف می کنند.

اما امروزه با وجود شبکه جهانی اینترنت، شما با داشتن یک وبسایت حرفه ای و پویا و وارد کردن اطلاعات اولیه و به روز رسانی رایگان آن توسط خودتان، به راحتی می توانید پذیرای نمایش خدمات، سوالات و ... به هزاران مشتری مشتریان خود باشید.

 

5- به آسانی در حافظه ها بمانید.

یکی از مهم ترین دغدغه های مدیران فروش، در تماس نگه داشتن مشتری و کاربر با خود است. شاید شما کاتالوگ ها، بروشورهای تبلیغاتی و کارت های ویزیت را راه حل بدانید. اما همانطور که می دانیم، با گم شدن این ها، ارتباط کاربر با شما تا حدودی قطع می شود. اما با داشتن وب سایتی پویا، با یک جستجوی ساده نام شرکت شما در موتورهای جستجوگر ( Google,Yahoo و .. )، و یافت شدن آدرس وب سایتتان، به آسانی همیشه در تماس هستید.

6- کسب و کارتان هیچگاه تعطیل نیست.

با داشتن یک وبسایت زیبا و حرفه ای با اطلاعات به روز، دیگر مشتری شما تنها محدود به ساعات کاری اداری شما نیست و 24/7 - هر 24 ساعت در تمام روزهای هفته - می تواند به تمامی محصولات، اطلاعات، خدمات و ... شما دسترسی داشته باشد.

7- بدون هیچ هزینه ای، اطلاعات خود را به آسانی به روزرسانی کنید.

برخلاف تبلیغات در بروشورها و کاتالوگ ها که برای هربار تغییر اطلاعات به منظور به روز رسانی باید متحمل هزینه گزاف طراحی، تجدید چاپ و از همه مهم تر از دست دادن زمان با ارزشتان شوید، میـتوانید با داشتن وبسایتی با پنل مدیریتی پویا، اطلاعات، محصولات، تصاویر و ... خود را سریع و آسان و از همه مهم تر بدون پرداخت هیچ هزینه ای، به روز رسانی کنید.

8- به بازار رقابتی جهانی بپردازید.

با داشتن سایتی دو یا چند زبانه و به روز با خدماتی با کیفیت، می توانید به آسانی به بازار رقابتی جهانی وارد شوید و با برندهای معتبر صنف کاری مرتبط، به تبادل اطلاعات و همکاری بپردازید.

 

همیشه نداشتن یک وبسایت، از داشتن یک وبسایت معمولی و غیرحرفه ای که باعث پائین تر نشان دادن سطح واقعی کار شما باشد، بهتر است.

این را بدانید که شما می خواهید با داشتن یک وبسایت، خود را حرفه ای تر، کارآمدتر، منظم تر و در کل نمایانگر سطح واقعی شرکت یا کارخانه تان، و یا حتی فراتر از آنچه که هستید نشان دهید.

Social Login Illustr