Atrk

cover2

طراحی سایت شخصی

shakhsiمی توان از مهم ترین دلایل اصلی به وجود آمدن شبکه های اجتماعی مانندFacebook, Twitter, GooglePlus  و ... به این موضوع اشاره کرد که امروزه شناساندن خود به دیگران در جهان مجازی اینترنت اگر مهم تر از جهان واقعی نباشد، کم اهمیت تر نیست. در چنین شبکه های اجتماعی می توانید با دوستان خود آشنا شده و رویدادهای روزمره خود را به اشتراک بگذارید.اما شما می توانید با توجه به تخصصی دارید، یک وبسایت شخصی راه اندازی کرده و در دنیا مجازی هدف دار فعالیت داشته باشید. امروزه با پیشرفت عصر تکنولوژی و روی آوردن به جهان مجازی اینترنت، داشتن یک وبسایت شخصی برای مدیران، متخصصان فنی، استادهای دانشگاهی - آموزشگاهی، پزشکان، هنرمندان، نویسندگان و ... امری ضروری است.

 

 

به طور کلی خلاصه ای از امکانات یک وبسایت شخصی که می توانید داشته باشید عبارت است از:

- اطلاعات فردی: رزومه کاری، زندگینامه، میزان تحصیلات و ...

- ارائه مقالات علمی، تحقیقی، میدانی و ....

- نمونه کارها

- یادداشت های روزانه

- گالری تصاویر شخصی همراه با دسته بندی موضوعی

- نحوه ارتباط با شما

 برخی از ویژگی های داشتن یک وبسایت شخصی :

 1- یک وبسایت شخصی شانس دیده شدن شما را افزایش می دهد.

یک وبسایت باعث می شود تا شما در نتایج جستجوی مرتبط با حرفه تان، درموتورهای جستجوگر بیشتر دیده شوید. بازدیدکنندگان با خواندن مقالات، رزومه کاری و نمونه کارها، نسبت به ملاقات شما از نزدیک و حرفه تان علاقه بیشتری پیدا خواهند کرد.

2- امروزه بیشترین تاثیرات احساسی اولیه به صورت آنلاین است.

بر اساس آمار گوگل، 80% مردم پیش از آن که برای اولین بار به یک ملاقات مهم کاری بروند، ابتدا درباره شخص مقابل جستجو می کنند. این آمار حتی هنگام انتخاب از بین متقاضیان یک شغل توسط مدیر و یا شخص مسئول، تا 95% نیز افزایش می یابد. یک وبسایت زیبا و البته دارای محتوای مفید بهترین شانس تاثیرگذاری اولیه مثبت را ایجاد می کند.

3- یک وبسایت شخصی باعث می شود توجه مخاطب نسبت به محتوای نوشته شده شما افزایش یابد.

تحقیقات نشان می دهد که بازدیدکنندگان اینترنتی توجه و وقت بیشتری را صرف مطالب داخل وبسایت ها نسبت به شبکه های اجتماعی مانند Facebook, Twitter, GooglePlus و ... می کنند. در بیشتر شبکه های اجتماعی مواردی مانند تبلیغات صفحات دیگر، تبلیغات شرکت ها و برندهای دیگر و یا حتی معرفی پروفایل اشخاص دیگر سبب مزاحمت تمرکز و توجه بازدیدکننده بر مقالات و محتوای نوشته شده توسط شما و در نتیجه نادیده گرفتن ناخودآگاه محتوای شما می شود. با داشتن یک وبسایت شخصی زیبا و پرمحتوا، به آسانی و بدون هیچ مزاحمتی خود را به دیگران بشناسانید.

4- یک وبسایت شخصی نشان دهنده اعتبار و ارزش حرفه شما است.

با پیشرفت و همه گیر شدن عصر تکنولوژی، نویسنده های سرشناس، موسیقیدان ها، سیاستمداران و ... از وبسایت ها به منظور بیشتر شناساندن حرفه خود از وبسایت ها استفاده کرده اند. داشتن یک وبسایت نشان دهنده این است که شما به هنر یا شغل خود نگاهی حرفه ای داشته و به آن اهمیت می دهید. ایجاد محتوای خوب، مفید و مرتبط نشان دهنده آن است که شما برای شغل خود وقت می گذارید و آن را به علم روز جهان به روز نگاه می دارید.

5- یک وبسایت نشان دهنده شخصیت شما است.

مدیران فروش باتجربه به خوبی اهمیت روابط عمومی و توانایی ارتباط شخصی با کارفرمایان و مشتری ها را می دانند. مواردی مانند به اشتراک گذاشتن علایقتان، تجربیات، نگرش به زندگی و ... باعث می شود تا کارفرما با شما رابطه برقرار کرده و این احساس در وی یادآوری شود که با یک انسان واقعی و نه یک روبات روبروست. وبسایت ها به شما فرصت صحبت کردن درباره علایق و تجربیاتی که نوشتن آن ها در یک رزومه، کاری سخت به شمار می رفت را می دهند. این اتفاق باعث می شود تا بازدیدکنندگان احساس نزدیکی و دوستی را به صورت ناخودآگاه در خود حس کنند.

Social Login Illustr