cover2

طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی

forooshgahامروزه با گسترش اینترنت و فراگیر شدن آن، کاهش زمان آزاد و اوقات فراغت برای خرید، افزایش ترافیک و متعاقبا هزینه های نقل و انتقال، آسان ترین و بهترین روش برای خرید های روزمره، استفاده از سایت های فروشگاه اینترنتی می باشد. به همین دلیل بسیاری از فروشگاه های معتبر به فروش آنلاین کالاهای خود روی آورده اند.

 

در اینجا به برخی از ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی می پردازیم:

1- دسترسی سریع و آسان

با داشتن یک فروشگاه اینترنتی، فروشگاه شما از هر جای دنیا قابل مشاهده است. مشتریان شما می توانند از منزل خود، شرکت یا هر جای دیگری که دسترسی به اینترنت وجود داشته باشد، از محصولات جدید، توضیحات کامل محصولات، امکان مقایسه محصولات، تخفیف به مناسبت های ویژه و .... آگاه شوند.

2- امکان دسترسی به فروشگاه شما در تمامی ساعات شبانه روز

با داشتن یک فروشگاه اینترنتی، درب فروشگاه شما همیشه به روی مشتریان باز است. مشتریان شما به آسانی می توانند به تمامی اطلاعات مورد نظر خود مانند استعلام قیمت، مشاهده محصولات، مشاهده جزئیات محصولات و ... در تمامی ساعات شبانه روز و در همه روز های سال دسترسی داشته باشند.

ادامه مطلب...

بهینه سازی SEO سئو سایت چیست؟

seoامروزه ( با توجه به وجود بیش از 959 میلیون وبسایت بر اساس آمار April 2014 - فروردین 1393 در سایت آمار جهانی NetCraft ) یکی از ضروری ترین نیازهای یک وبسایت اینترنتی متمایز بودن و داشتن برتری از هر نظر نسبت به وبسایت های رقیب است. یکی از مهم ترین برتری های یک وبسایت، رتبه و ارزش آن وبسایت در موتورهای جستجوگر نسبت به دیگر وبسایت های همکار می باشد. به این منظور باید وبسایت را برای موتور های جستجوگر بهینه سازی کرد که به این زمینه فعالیت SEO می گویند.

 

 سئو - SEO - چیست ؟

SEO ( اس. ای. او. ) که در ایران بیشتر با تلفظ نادرست سئو شناخته شده است، مخفف عبارت " Search Engine Optimization " به معنای بهینه سازی موتورهای جستجو است.

ادامه مطلب...

طراحی سایت شرکتی، تجاری، صنعتی

sherkatiدر جهان هزاره سوم کامیپوتری، افزون بر کسب و کار و بازاریابی به شیوه های سنتی، برای پیشگام بودن در سطح نخست بازار رقابتی، باید راه چاره ای اندیشید. یکی از برترین روش ها برای حرفه ای تر شدن و به روز رسانی کسب و کارتان، داشتن یک وبسایت حرفه ای و چشمگیر با امکانات مورد نیاز می باشد. در مقایسه با دیگر روش های تبلیغاتی و بازاریابی سنتی، این کار هزینه چندانی را در بر ندارد و میـتواند همچون سرمایه گذاری سودآور در آینده ای نزدیک به شما کمک کند. در اینجا نگاهی گذرا به برخی از ویژگی های یک وبسایت حرفه ای می اندازیم.

ادامه مطلب...

طراحی سایت شخصی

shakhsiمی توان از مهم ترین دلایل اصلی به وجود آمدن شبکه های اجتماعی مانندFacebook, Twitter, GooglePlus  و ... به این موضوع اشاره کرد که امروزه شناساندن خود به دیگران در جهان مجازی اینترنت اگر مهم تر از جهان واقعی نباشد، کم اهمیت تر نیست. در چنین شبکه های اجتماعی می توانید با دوستان خود آشنا شده و رویدادهای روزمره خود را به اشتراک بگذارید.اما شما می توانید با توجه به تخصصی دارید، یک وبسایت شخصی راه اندازی کرده و در دنیا مجازی هدف دار فعالیت داشته باشید. امروزه با پیشرفت عصر تکنولوژی و روی آوردن به جهان مجازی اینترنت، داشتن یک وبسایت شخصی برای مدیران، متخصصان فنی، استادهای دانشگاهی - آموزشگاهی، پزشکان، هنرمندان، نویسندگان و ... امری ضروری است.

 

ادامه مطلب...

Social Login Illustr